Van Tilburg Afvalverwerking Ultralopen Steenbergen 14/15-05-2011

 
Pos StartNr Naam Club Nation Cat PltsCat Rondes Restafstand Afstand Passage Gemiddelde
1 306 Door Dik en Dun 1     6T 1 44 1142 88,519 05:55:46 14,736
2 310 UMCU1     6T 2 43 154,40 85,546 05:59:24 14,256
3 303 Haste4Life 1     6T 3 42 1468 84,873 05:53:42 14,149
4 304 Haste4Life 3     6T 4 40 1775 81,208 05:52:14 13,531
5 314 RS-runners     6T 5 40 1708 81,141 05:52:45 13,511
6 307 Door Dik en Dun 2     6T 6 40 1558 80,992 05:53:18 13,490
7 313 Runningteam Tholen 2     6T 7 39 0 77,448 05:56:31 13,034
8 190 Patrick Vandebeek KNOET  Bel MSR 1 38 764,50 76,226 05:56:14 12,710
9 312 Runningteam Tholen     6T 8 38 634,75 76,097 05:59:55 12,580
10 311 UMCU2     6T 9 36 1812 73,302 05:52:59 12,152
11 196 Dirk Van Thuyne Zulte Bel M40 1 36 1555 73,045 05:52:35 12,166
12 174 Jan Nabuurs A.V.Sporting Boxmeer  Ned M45 1 36 922,05 72,412 05:55:36 12,063
13 315 Door Dik en Dun 3     6T 10 36 415,35 71,906 05:57:47 11,989
14 173 Wim Driesen ATAC  Bel M40 2 36 89,20 71,579 05:59:11 11,942
15 169 Lucien Taelman azw  Bel M50 1 35 1948 71,453 05:50:36 11,895
16 160 Vincent Meers Gentbrugge Bel M35 1 34 851,20 68,370 05:55:39 11,391
17 171 Edwin Otto NEA Volharding  Ned M40 3 34 585,60 68,104 05:57:14 11,341
18 144 Andy Roodenburg CAV Energie Ned M40 4 34 377 67,896 05:58:14 11,309
19 159 Wilfried Van de Poel Vlierzele Sportief  Bel M50 2 34 0 67,519 05:55:18 11,402
20 145 Luc de Jaeger-Braet Krekelopers AS Rieme   M50 3 33 1861 67,394 05:50:49 11,208
21 146 Simon Willem   Ned M50 4 33 818,40 66,351 05:55:28 11,062
22 147 Roland Riedel Adler-Langlauf Bottrop Ned M45 2 33 679,40 66,212 05:56:51 11,019
23 305 Haste4Life 2     6T 11 33 436 65,969 05:57:37 10,995
24 166 Henry Okkersen av.VV  Ned M65 1 33 231,90 65,765 05:58:27 10,969
25 186 Wim Callens Hulste Bel M45 3 33 182,50 65,715 05:57:20 11,004
26 188 Heidi Janssens Molenlopers Bekegem  Bel VSR 1 32 1122 64,669 05:53:38 10,782
27 181 Leonie van den Haak Loopgroep Aart Stigter  Ned VSR 2 32 375,75 63,923 05:58:14 10,644
28 156 John Meeuwesen Loopgroep aart Stigter  Ned M45 4 31 966,55 62,528 05:53:20 10,454
29 168 Marc Bemong Worldrunners Belgium  Bel M60 1 31 851,20 62,412 05:55:46 10,383
30 158 Toon Abrahams Achil '87  Ned M50 5 31 850,30 62,411 05:55:34 10,388
31 175 Jean-Antoin v.d. Rijzen spado  Ned M40 5 31 356,70 61,918 05:57:48 10,324
32 184 Hannah Wielenga Loopgroep PK  Ned V40 1 30 1197 60,772 05:53:23 10,115
33 143 Arend Burgers AV Marathonplus Ned M45 5 30 1115 60,690 05:53:16 10,119
34 189 Marc Blyaert Abdij Mösenghem  Bel M50 6 30 135,85 59,711 05:59:21 9,947
35 192 Xavier Callens hulste Ned M65 2 29 1473 59,062 05:51:34 9,829
36 172 Adrie Scholten Pallas '67  Ned M50 7 29 1395 58,984 05:51:53 9,820
37 170 Ronald Willemsen ADSV Dynamica  Ned M45 6 29 1175 58,765 05:50:13 9,867
38 176 Jo Rombaut beveren Bel M50 8 29 1063 58,652 05:52:54 9,791
39 162 Gust De Keyser Vlezenbeek Bel M60 2 29 494,05 58,083 05:56:39 9,689
40 167 Kristof Vandevoorde Bavikhove Bel MSR 2 29 123,75 57,713 05:58:56 9,627
41 155 Wim Michiels Haasrode Bel M40 6 28 1781 57,384 05:50:36 9,516
42 182 Manon Meijer AV Haarlemmermeer  Ned V45 1 28 618 56,222 05:56:20 9,363
43 195 Jan Prins A.A.C. '61  Ned M45 7 28 317,55 55,921 05:58:12 9,314
44 179 Geraldien Leppers Groningen Atletiek  Ned V40 2 27 849,30 54,467 05:54:42 9,070
45 198 Els Annegarn avVN  Ned V50 1 27 0 53,618 05:46:55 9,274
46 197 Jacques Vandewal Belgium worldrunners  Bel M55 1 27 0 53,618 05:46:55 9,273
47 199 Andy Cornelis vita overmere  Bel M40 7 26 0 51,632 05:09:07 10,022
48 194 Jack van de Sande achil  Ned M60 3 23 21,65 45,696 05:42:09 8,010
49 152 Willem Kramer Apeldoorn Ned M50 9 22 41,20 43,730 05:51:47 7,452
50 308 'Ik voel me echt heel goed'     6T 12 22 0 43,688 03:25:46 12,740
51 191 Hans Bosman Dordrecht Ned M50 10 22 0 43,688 04:03:52 10,749
52 161 Albert Meijer AV Haarlemmermeer  Ned M50 11 22 0 43,688 05:03:35 8,635
53 187 Volker Berka DJK Ochtendung  Ger M65 3 21 795,75 42,498 05:53:54 7,070
54 185 Maren Skau AK 73  Den VSR 3 20 0 39,717 03:12:53 12,355
55 177 Hans Spieker marathonplus  Ned M50 12 18 0 35,745 02:52:20 12,445
56 183 Christine Okkersen schimmert Ned V60 1 13 0 25,816 03:24:54 7,560
57 200 Paul Oude Vrielink Groningen Atletiek  Ned M45 8 11 0 21,844 02:10:59 10,007
58 148 Bjorn Paree AV Aalsmeer   MSR 3 10 0 19,858 04:25:52 4,482
59 69 Nellie van der Made aac '61   Ned V55 1 7 0 13,901 01:20:46 10,327